С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Съб Окт 19, 2019 2:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2009 12:05 pm 

Здравейте! Много се радвам, че срещнах подкрепа, а също така се надявам и да съм помогнала и на други жени, които се били в моето положение. Отново съм бременна и се надявам този път всичко да е наред. Вече съм вд четвъртия месец. Пожелавам на всички жени успех и се радват само на хубави моменти като бременността и отглеждането на малкото съкровище.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2009 12:14 pm 
фурия
Аватар

Честито. Много късмет и радост ти пожелавам. Всичко ще е наред с малкото човече. Чакано детенце.Авгиуст или септември ще се роди? Аз чакм племенниче в началото на септември.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2009 3:13 pm 
фурия
Аватар

Честито! :D
Радвам се за вас и ти пожелавам леки и спокойни 9 месеца :D !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: spontanen abort
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 07, 2012 6:30 pm 
фурия
Аватар

За нещастие преди седмица и аз преживях този ужас :cry: след това и ужаса наречен кюретаж.....беше най-страшното и ужасно нещо което съм преживявала до сега...бях в 5 почти 6 седмица...но за съжаление бебчето ми вече го няма....поне имам едно детенце...тя ми дава сили да продължа и не сме се отказали от това да имаме второ детенце нека да минат няколко месеца и започваме отново с опитите...не знам просто какво се обърка..защо така се получи...взеха ми проба при кюретажа ще видим като излязат резултатите какво ще кажат лекарите....

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 18, 2013 10:55 pm 
фурия
Аватар

Миналата година на 25-ти септември направих спонтанен аборт във 2-рия месец. Кухо яйце. Приеха ме по спешност във 2-ра градска в София с кръвоизлив. Направиха ми кюретаж без упойка, понеже бях яла вече. Не беше толкова зловещо, колкото съм чувала и чела. Просто ми беше неприятно движението на вътрешностите ми. Но гинеколожката, която ме почисти беше много добра. Жената много се притесни, когато се оказа, че няма смисъл да ми бие упойка. Но когато започна работа, ме попита дали ме боли и аз и отговорих, че естественото раждане е по-неприятно, особено когато излиза главата на бебето. Всичко мина добре, а първото ми питане беше кога най-рано ще можем с мъжа ми да работим за бебе. Отговора беше по принцип 6 месеца, но можело и след 3. Изписаха ме на следващия ден. Интересното е, че започнахме след 3-тия месец, но бебето реши да стане точно след 6-тия. Организма бил голяма работа, знае кога е готов! Наистина е много кофти, когато се случи нещо такова, но поне не ми беше първа бременност и се радвах, че детенцето вкъщи ми е живо и здраво. В стаята при мен имаше едно момиче, което също направило спонтанен аборт и то при нея първа бременност. Успокоявах я да не си мисли лоши неща и че следващия път всичко ще е наред. Август месец ще ражда. Искам да кажа на всички, минали по този път: Не се отчайвайте! Следващия път всичко ще е наред! Мислете позитивно и се грижете за себе си! Просто понякога се случват и такива неща. Прегръщам и целувам всички! Успех!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 25, 2013 12:10 am 
фурия
Аватар

И на теб Целувки,ти си силна и смела жена. Целуни и Алекс от мен. Радвам се,че сега всичко е наред. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 25, 2013 10:00 am 
фурия
Аватар

Благодаря, миличка! Просто за всичко си има някаква причина. И в никакъв случай да не се отчайваш. Поздрави и целувки вкъщи, Иленце! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 5:58 pm 

Изключително неприятно е !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Модератор: bebeshor Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]