С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Съб Окт 19, 2019 2:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Колко деца искате да имате?
едно 6%  6%  [ 7 ]
две 51%  51%  [ 64 ]
три 33%  33%  [ 42 ]
повече от три 5%  5%  [ 6 ]
както дойде 6%  6%  [ 7 ]
Общо гласове : 126
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 8:04 pm 
фурия
Аватар

Благодаря, благодаря.

Дара сяда ли вече? Наслаждавай и се сега, че като проходи само ще търчиш след нея и ако няма какво да правиш пренареждай шкафовете, на ниско да няма нищо опасно, че ние в къщи си играем на котка и мишка, само да ми види гърба и съдържанието на някой шкаф е долу. И после се гоним от стая в стая.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 1:38 am 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Благодаря, благодаря.

Дара сяда ли вече? Наслаждавай и се сега, че като проходи само ще търчиш след нея и ако няма какво да правиш пренареждай шкафовете, на ниско да няма нищо опасно, че ние в къщи си играем на котка и мишка, само да ми види гърба и съдържанието на някой шкаф е долу. И после се гоним от стая в стая.

Сама не може. Днес като я държах на гърнето я оставих седнала за малко сама и почти веднага падна и си удари главата. Голям рев. Започнала съм да прибирам разни неща, че аз обичам циганийката - статуйки, фигурки, картинки, мидички каквото се сетиш. Ще трябва да ги махна, няма как.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 2:57 pm 
фурия
Аватар

Вие сте майки на момиченца и си мечтаете за момченца, аз пък си имам един голям щурак и си мечтая за една кротка малка девойка :lol: . Кой каквото си няма, за това мечтае :lol: . Но човек като се замисли и еднородни да са си има своите добри страни. Арчи отначало хареса идеята за сестричка, но сега от известно време, след като явно сам е поразсъждавал, вече е на мнение, че иска братче, за да си играят заедно с коли :lol: . Надявам се след около 2 месеца вече да сме наясно с пола :D .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 5:26 pm 
любопитко
Аватар

Аз искам две,ама мисля доста да поизчакам за второто.И аз нареждам за момиченце,защото си имам едно сладко момченце,но все пак това не е концерт по желание дето се казва :D .Каквото,такова да е живо и здраво!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 5:36 pm 
фурия
Аватар

Някакво заблуждение се прокрадва тук, Аиша е сладка девойка-само на снимки, иначе е палава за 3 момченца, освен когато спи през останалото време не спира. Обикаля, подрежда, хвърля всичко, отваря ми гардеробите (те са с плъзгащи врати и чекмеджета вътре), вади всичко, до което се докопа и така, мира няма.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 6:04 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Някакво заблуждение се прокрадва тук, Аиша е сладка девойка-само на снимки, иначе е палава за 3 момченца, освен когато спи през останалото време не спира. Обикаля, подрежда, хвърля всичко, отваря ми гардеробите (те са с плъзгащи врати и чекмеджета вътре), вади всичко, до което се докопа и така, мира няма.

:cryingwithlaughter: Значи да не мечтая много, много за кротка девойка...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 14, 2009 9:31 pm 
фурия
Аватар

Късмет, Нинка, аз ти пожелавам една много кротка девойка.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 14, 2009 11:55 pm 
прохождащ
Аватар

yasmin написа:

Отговорих с 3- Да аз желая да имам три деца, пък били те и щури като Аиша и моята Алекс- все едно това аз съм го писала, с леко допълнение - събаря компютъра, рестартира го по минимум 50 пъти дневно, влиза в биос настройките му и много, много още щуротии мога да изброя, но не това е темата.Аз желая със следващата си бременност да имам близнаци - хем ми е ред от двата рода се падам аз да ги родя, хем наистина го желая. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2009 8:02 am 
фурия
Аватар

yasmin написа:

Ясмин, не излагай детето. :oops: Всички виждаме колко е спокойна. Може би търси нещо по шкафовете. Или иска да помогне.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2009 10:40 am 
фурия
Аватар

harmony написа:
yasmin написа:

Ясмин, не излагай детето. :oops: Всички виждаме колко е спокойна. Може би търси нещо по шкафовете. Или иска да помогне.

Ама тя позира снимки, само като види че си грабнал телефон или фотоапарат стои и не мърда, чак не мига. Много опасна. Е сутрин като стане от сън или следобед е голямо съкровище, ама през останалото време е направо огън момиче. Мисля, че това им е някакъв период, в които разбират, ама каквото им утърва и си правят каквото знаят, аз очаквам до няколко месеца да станем по-културни. Сутрин трудно пускам телевизора, защото е със сензори и малките ръчички все са там. Аз го пускам, тя го спира и така се лъжем коя е по-хитра половин час. Мъчи се да навира дискове в ДВДто. Дядо Коледа и донесе лап топ, за да не закача моя. Като го отвори и веднага започва да натиска копчетата все едно пише, много е смешна.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2009 2:52 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Късмет, Нинка, аз ти пожелавам една много кротка девойка.

Дано, дано :D :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2009 3:04 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Мъчи се да навира дискове в ДВДто. Дядо Коледа и донесе лап топ, за да не закача моя. Като го отвори и веднага започва да натиска копчетата все едно пише, много е смешна.

Не се притеснявай, това е напълно в реда на нещата :lol: . Всички дребосъци от рано се нахвърлят като гарджета върху тези толкова интересни джаджи - дисковете :lol: . Да не ви разправям преди време какви неща сме намирали в CDто на компютъра...блъскано вътре, тъпкано...
Уж сме вече големи на цели 4 години, но на мене ми се струва странно /може би, защото съм от друго поколение/ на тази възраст да може да си включва сам компютъра, след което да цъкне иконката за Need for Speed и да си пусне сам играта, а също и да си избере кола, с която да играе. Е, вярно кара доста праволинейно, но за него не е проблем като играта свърши да си я пусне отново. Знае кой бутон е Enter, кой е Space :shock:
Онзи ден даже ми обясни как да му пусна слушалките - вклювало се червеното накрайниче на слушалката в червеното накрайниче на колонката...е направо ме разби :shock: Май ще наследява професията на тате - компютрите :lol:
Сигурно тези неща не са толкова за чудене, ама на тази възраст май ние не сме били толкова отракани като тях.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2009 3:29 pm 
фурия
Аватар

Аз определено съм на мнение, че сега са доста по-умни и наперени от нас на тяхната въсраст. Аз съм била голяма кротанка, само да ми дадяли някаква играчка и където ме оставили, там ме намирали. Единствения проблем, който съм създала е че твърдо съм отказала да ходя на детска градина и баба ми напуснала работа, за да ме гледа.

А за Аиша твърдо съм решила, че ще ходи на градинка, има много енергия за изпазходване това дете, аз няма да съм в състояние да й осигуря толкова много забавления, затова ще я запиша, пък ако не иска ще си я прибирам на обяд.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 16, 2009 12:23 pm 
фурия
Аватар

Ясмин, и аз като тебе бях твърдо решена, че Арчи ще ходи на градина, от една страна за да се научава на самостоятелност, от друга да има контакт и да общува и с други деца и от трета - да изразходва енергията си, която и при нас просто прелива. Да, обаче не се получи точно така - за съжаление започна много да боледува. Също така, вместо да се прибира наиграл се и спокоен, той вкъщи беше като че ли преди това цял ден е стоял вързан за стол. Нямаше как и заради боледуването го спрях от градината. Но не ми харесваше идеята по цял ден да си стои вкъщи и затова го записах на полудневна забавачка. От септември ходи там и сме невероятно доволни. Научи много неща, играе с деца и не боледува.
В никакъв случай не смятам, че детските градини са неподходящо място за децата, но явно не при всеки се получава.
Дано, когато дойде време за градина, нещата при вас да се развиват добре.:D А и със сгурност така ще ти е малко по-леко с двете дечица.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 16, 2009 3:34 pm 
фурия
Аватар

Ще пробваме, където на нея и хареса там.

Но много ми се иска, да бъде общителна, дружелюбна, да се научи да дава, че сега това и идва зорно, каквото набара си го мъкне с нея, дори и да е по-голямо от нея самата и не желае да го дава на никого.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Модератор: bebeshor Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]