С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Светото тайнство на кръщението

Този църковен ритуал се извършва само веднъж в живота. Той е „входната врата“,...

На какво се смеят бебетата?

Чувството за хумор не е заложено генетично, то се научава. Мама и таткото...

Не усвоява калций

Дъщеря ми Ния скоро ще навърши две години. Когато беше малко над годинка,...

Вдигане на по-голямото дете

Каква тежест е безопасно да нося? Мога ли да вдигам на ръце по-голямото си дете?

Последно посещение: Дата и час: Сря Окт 23, 2019 3:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Дек 03, 2010 11:45 pm 
Аватар

Хей,мамчета помогнете ми! Теста за бременност ,който си направих ми показа така желаните две чертички ,но втората е много бледа.На някой случвало ли му се е и какво стана след това? Много ще съм благодарна ако споделите...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 12:17 am 
фурия
Аватар

След няколко дни,например следващата седмица теста ще ти покаже 2 ярки чертички. :wink: Бременна си. :D Честито! :D Всичко добро! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 06, 2010 12:48 am 
Аватар

Благодаря за страхотните думи но 24часа след като си направих теста ми дойде и то със ужасно кръвотечение .Малко ми е притеснено и мисля да отида на преглед веднага щом ми спре.Незнам какво да мисля... :cry:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 06, 2010 1:01 am 
фурия
Аватар

mishka написа:
Благодаря за страхотните думи но 24часа след като си направих теста ми дойде и то със ужасно кръвотечение .Малко ми е притеснено и мисля да отида на преглед веднага щом ми спре.Незнам какво да мисля... :cry:

Съжалявам мила,надявах се на добра новина.Отиди на лекар ,после пак пиши.Всичко добро.Пък и няма да спирате опитите за бебе нали,ще се получи,дори и да не е сега... :D Само бъди спокойна и оптимист.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2011 12:41 am 
Аватар

Илиянка благодаря за подкрепата.Видях че си на линия и се сетих да допиша по темата...След като ми спря отидох и при личната и на гинеколог.Обясних им какво е станало.Личната лекарка каза, че и да съм направила спонтанен аборт(а аз от това се страхувах)е нямало как да разбера,защото било някаква клетчица...Съвета й беше да не се вманиачавам в тема "бебе",защото тогава започвали проблемите...А гинеколожката ми каза че не може да съм била бременна и да съм направила аборт,защото ако това е станало е трябвало да изпитам нечовешка болка.И така...това е всичко за проблемчето ми :cry: .Но на прегледа се оказа че имаме ново проблемче- някакво малко срастване(което било нормално)и което щяло да направи по трудно ,евентуално следващо забременяване.С моя съпруг решихме да не се отказваме,но и да не се вманиачаваме. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2011 12:55 am 
фурия
Аватар

Ами добре сте решили.Живейте си живота и немислете за бебето,а то ще ви изненада,когато най-малко очаквате,когато "забравите".
Първият път и аз бях вманиечена(ако се повратям извинявам се),първите 2-3 месеца на неуспехи,мислех си за най-лошото.После се случиха какви ли не събития ,многото работа погълна мислите ми,нов дом,обзавеждане,разходки из БГ,и хоп след 5месеца изненадата дошла,а аз дори неразбрах,мъжът ми ми каза.Но това е друга история вече.
Така че,няма да губите надежда,просто оставете всичко да се случва когато му е писано.Всичко ще бъде наред! :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 12, 2011 4:42 pm 

момичета, а някоя от вас знае ли кога най-рано теста за бременност може да покаже положителен резултат (разбира се ако е такъв)? Защото не ми се чака до датата, когато трябва да ми дойде.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 13, 2011 11:11 am 
Аватар

На опаковката на теста изрично пише да се прави след закъснението от датата.Но може да отидете на лекар.От тест с кръв и урина,мисля че ще получите най-точен резултат.Успех!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 22, 2012 10:41 pm 

Здравейте,

мисля че имам нужда да споделя с някой, защото иначе ще се побъркам.
От известно време сис говорим с моя приятел, че може би ни е време за дете. Много наши приятели вече имат. Проблема е, че не съм сигурна дали изобщо го искам. Аз съм на почти 28години, а моят приятел на 30. Заедно сме от почти 10 години.:)
Та въпроса е, че пробвахме няколко пъти, не съм смятала кога точно ми е овулация. И вчера си правих тест и ми показа положителен. После правих още два и те също. По принцип нямам закъснение - има още 5 дена. Обаче изобщо не съм щастлива от този факт. Дори супер много искам да ми дойде. Не искам да казвам какви мисли ми идват за аборти..:( не съм очаквала така да се чувствам. По цял ден плача:(

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2012 12:56 am 
Аватар

Здравей! Недей да плачеш - усмихни се! Няма нищо по-хубаво от това да станеш майка повярвай... а и ти е време не мислиш ли?!И човека е до теб...Защо се колебаеш?Ако е само страх от неизвестното и непонятно за тебе майчинство...недей, прогони го!Няма по - голямо щастие от това да прегърнеш едно малко топло телце - това на детето ти, да вдишаш аромата му, да ...и да...и още толкова много неща,които не мога да опиша с думи...Не се колебай , не мисли за аборт( ако разбира се , няма други причини)...не е страшно!
Ще споделя моите първи пет дни от момента в който разбрах че съм бременна...
..два дни от които не казах на никого - дори на приятеля си(настоящ съпруг :wink: ,с който тогава имахме 5-годишна връзка и въобще не ни беше до деца :crazy in love:
...на третата сутрин се престраших и му казах - Боже ,никога няма да забравя как потъмняха очите му и колко глупаво (по-онзи сладък начин) изглеждаше! И само толкова - каза че ще трябва да правя аборт :-x Ужас - мразех го!Скарахме се и вечерта аз си легнах на дивана...и рев за бебето...
...на сутринта ,всичко мирно и тихо ,но с единствената разлика че АЗ не исках това нещо в корема си...,исках си живота,исках си момчето и не исках бебето!Но отсрещната страна ми каза че съм луда и че трябва да си го задържим и че всичко ще е наред и т.н....ШАШ!!! :why: :why: :why: Оказа се че щастливия(в бъдеще време) татко ми казал за аборт ,защото не знаел как да реагира и предположил ,че и аз това ще искам...и на аборта заложил...
...и така още известно време - до вечерта си го искам ,сутрин го мразех...!Слава Богу ,гадните сутрини отминаха бързо и сега 4 години по-късно - ей го на сгушило се е до мен в леглото и го съсипвам от целувки,защото е най-хубавото и смислено нещо в живота ми - моя син!
Та целта на историята ми беше да ти покажа че чувствата ти в момента може да се дължат и на онези гадни побъркващи хормончета,които ще обърнат света наопаки ,но да се окаже че точно този объркан,непознат,страшен свят ...е всъщност твоя живот!
Не бързай с крайни решения (ако имаш време,разбира се)...И каквото и да решиш - нека това бъде твоето решение!
От мен лично - една голяма и истинска прегръдка!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2012 3:05 pm 

Здравей,

много благодаря за подкрепата. Явно и ти си преминала през нещо подобно. Мислех, че само аз съм така.. Като чета по форумите колко много се радват, се почувствах още по-зле.Хората толкова много се борят да имат деца, а аз не се радвам:(
Все още има време докато всичко се потвърди. Надявам се да се успокоя и да помисля трезво.
Знам че ми е време, но не се чувствам готова. Харесвам си живота така и имам чувството, че няма да я понеса тази промяна. Но времето ще покаже..

Благодаря ти още веднъж. Определено се почувствах малко по-добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Модератор: bebeshor

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]