С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Светото тайнство на кръщението

Този църковен ритуал се извършва само веднъж в живота. Той е „входната врата“,...

На какво се смеят бебетата?

Чувството за хумор не е заложено генетично, то се научава. Мама и таткото...

Не усвоява калций

Дъщеря ми Ния скоро ще навърши две години. Когато беше малко над годинка,...

Вдигане на по-голямото дете

Каква тежест е безопасно да нося? Мога ли да вдигам на ръце по-голямото си дете?

Последно посещение: Дата и час: Сря Окт 23, 2019 3:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 9:19 am 
любопитко

При мен признаците бяха следните:закъсняване на цикъла-но мислех че може да е от притесненията и скандалите около сватбата, спеше ми се следобед и вечер и болки все едно ще ми идва-после гърдите ми станаха по-чувствителни-а и след сватбата не ми дойде :D и понеже бях изчислила овулацията и работихме усърдно за бебе 2 седмици преди сватбата-и то взе че стана.Даже имах някакви подозрения ,че е станало,но не исках да се разочаровам и изчаквах да минат определени дни.На 5 срещу 6.05 бяхме на гости у брат му и се разкихах-имам сенна хрема,но отказах да си пия лекарствата за алергията-и пратих мъжа ми до аптеката за капки за нос и 2 теста-(на 7-ми мислех да ги правя),но съквартиранта му-направи си ,направиси теста-и аз си го направих и видях двете чертички в 00.30ч-на Гергьовден,към 7.00 и другия тест направих-и резултата беше налице.Добре сме поработили :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 9:19 am 
любопитко

При мен признаците бяха следните:закъсняване на цикъла-но мислех че може да е от притесненията и скандалите около сватбата, спеше ми се следобед и вечер и болки все едно ще ми идва-после гърдите ми станаха по-чувствителни-а и след сватбата не ми дойде :D и понеже бях изчислила овулацията и работихме усърдно за бебе 2 седмици преди сватбата-и то взе че стана.Даже имах някакви подозрения ,че е станало,но не исках да се разочаровам и изчаквах да минат определени дни.На 5 срещу 6.05 бяхме на гости у брат му и се разкихах-имам сенна хрема,но отказах да си пия лекарствата за алергията-и пратих мъжа ми до аптеката за капки за нос и 2 теста-(на 7-ми мислех да ги правя),но съквартиранта му-направи си ,направиси теста-и аз си го направих и видях двете чертички в 00.30ч-на Гергьовден,към 7.00 и другия тест направих-и резултата беше налице.Добре сме поработили :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 04, 2009 8:42 pm 
прохождащ
Аватар

При мен и с 3-те бременостти нямах никакви признаци-нито гадене,повръщане...Единствено липсата на цикъл ми говореше за забременяване.Желая на всички бременелки безпроблемна и лека бременост,като моите :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 5:10 pm 
прохождащ

напрегнатост в гърдите,сутрешно гадене,закъсняване на цикъла,прилошаване в задимени помещения,отпадналост

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 5:13 pm 
Аватар

Липса на цикъл, набъбнали болезнени гърди :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 6:11 pm 
прохождащ

Прилошаване,виене на свят,отпадналост,липса на апетит и когато и цикъла ми закъсня с 10 дни си купих тест за бременност и се появиха двете 4ерти4ки. Преди да направя теста си мислех,4е съм преоморена от работата на 3 смени или ми е паднало кръвното(защото съм с ниско кръвно) :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 23, 2010 2:49 pm 
Аватар

С първата бременност нямах никакви симптоми, подсказващи за нея. С втората ( за жалост неуспешна) гърдите ми започнаха да нарастват и зърната ми станаха много чувствителни. Изпитвах и като че ли по-голяма умора и сънливост. За липсата на цикъл е излишно да споменавам. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 12:21 am 
фурия
Аватар

При първата бременност неразбрах,но сега още от първите дни усетих промени и само почаках няколко дни и направих тест.Усетих напрежение в гърдите,и някак странна миризма при уриниране,колкото и неприятно да звучи и просто бях сигурна на 90%,теста за бременност потвърди. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 12:21 pm 
фурия
Аватар

Иленце мила сега прочитам поста ти и много се зарадвах,честито миличка и леко бременеене :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 1:24 pm 
фурия
Аватар

viking2007 написа:
Иленце мила сега прочитам поста ти и много се зарадвах,честито миличка и леко бременеене :D :D :D

Благодаря Миме. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 13, 2010 4:33 am 
Аватар

болезнени гърди и болки приличащи на пмс :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 23, 2010 3:30 pm 
фурия
Аватар

И двете ми бременности са минавали без проблем- без гадене, повръщане... Сега- същата работа... Разбрах, че съм бременна без дори да имам закъснение на цикъла- просто казах на мъжа ми ключовата фраза "Боже, с какво си се напръскал?????" Т.е любимият ми преди това парфюм ми беше станал ужасно неприятен :lol: И така... последва тест... и... две чертички :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 23, 2010 6:17 pm 
бърборко
Аватар

:D Бебчетата вече започнаха да се увеличават!Страхотна новинка!
Хайде честито и леко бременеене :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 24, 2010 10:32 am 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
И двете ми бременности са минавали без проблем- без гадене, повръщане... Сега- същата работа... Разбрах, че съм бременна без дори да имам закъснение на цикъла- просто казах на мъжа ми ключовата фраза "Боже, с какво си се напръскал?????" Т.е любимият ми преди това парфюм ми беше станал ужасно неприятен :lol: И така... последва тест... и... две чертички :flowerpink:

хихи :lol: Звучи весело отстрани...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 24, 2010 11:04 am 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
mamaqni написа:

хихи :lol: Звучи весело отстрани...

хихи, веселичко беше наистина :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Модератор: bebeshor Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]