С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Съб Окт 19, 2019 2:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 21, 2011 5:28 pm 
любопитко
Аватар

Да, гледах я промоцията, но трябва с мъжо да заделим парички за 4 такси и да сметнем дали има смисъл, дали имаме сметка от тая промоция, иначе звучи добре...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 24, 2011 12:16 pm 

За пръв път чувам точно за такава промоция. Ама има резон - трупаш калории пред ТВ-то и компютъра , изразходваш във фитнеса . Не ми се мисли како ще ти дадът ако си платиш за цяла година - може една липосукция :D
Нещо много са се активирали Мегаланци, реклами , песни, промоции.....
:wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 24, 2011 2:57 pm 
любопитко

ами добре е да подсетят нас дамите, че с наближаването на зимните месеци съществува потенциален риск от натрупване на килца, поради това че си ставаме по-лениви и прекарваме доста време пред компютъра или телевизора с две думи хваща ни един зимен мързел, та на пролет се чудим коя диета да подхванем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 25, 2011 3:45 pm 
любопитко

екстра е този пакет с фитнеса, особено за фитнес мацките те и без друго си го посещават фитнеса, но в случая могат да се възползват двойно, пък за не толкова активните пак е добре дошло, че да се подсетят, че не може само цъкане в интернет или пред телевизора, а и е нужно малко повече активност.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2011 2:10 pm 
прохождащ
Аватар

така, така, нека продължават в същия дух, интересно е когато пакетите се комбинират с нещо нестандартно, по-нетипично, в случая са помислили за това, как бихме могли да изглеждаме по-добре, че имаме порока да се поотплесваме и забравяме за фигурата си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:42 pm 
любопитко
Аватар

Привет :) Ако се чудите от къде да намерите нови филми Мегаланци предлагат нови холивудски филми в домашната видеотека. Ние вчера се чудехме с мъжо кво да гледаме, нямаше нищо интересно в Замундата и Арената и аз се сетих да погледна в сайта на Мегалан дали има нови заглавия. Имаше доста нови филми и си поръчахме 2-3 филма.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:51 pm 

Да и аз видях, че са си обновили видеотеката .Вариант е за вечерите в които няма абсолютно нищо за гледане по тв-то. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2011 6:47 pm 
любопитко
Аватар

А четохте ли за Коледните им промоции с 50% намаление дето включват и LCD телевизор http://beta.mtel.bg/palen-paket-uslugi-za-doma

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 09, 2011 5:27 pm 
любопитко
Аватар

Даже сме поръчали по един LCD телевизор за моите и за неговите родители за Коледа. Телевизорът е LG, 19 инча, перфектне за малка спална или кухня. 9лв е месечно на изплащане, а в брой е 199.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 17, 2012 5:52 pm 
любопитко
Аватар

Мъжът ми каза, че е чул за нечовешки пакетни промоции на доставчика Нет1, които включват: ТВ; нет със скорост 45 Mbps; карта с намаление за гориво; карта за допълнително здравно осигуряване към частен МЦ. Всичко туй за 30 кинта :mouth shut up: Ако съм разбрала правилно, определено си струва парите, даже ми се виждат малко за всичките услуги

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Апр 17, 2012 6:16 pm 
любопитко
Аватар

По принцип не гледам много тв, нямам време през деня а вечер основно Бтв гледаме, но заради детето взехме сателит на виваком, за който плащаме 3.80 на месец.
Интернета и домашния телефон също са на виваком, общо за целия пакет плащаме 33.80лв.
Доволна съм от интернета, през деня има включени 2 лаптопа а вечер и един компютър.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 5:24 pm 
любопитко
Аватар

tedi80, браво на вас! Интернета не ви ли прекъсва щом имате 2 лаптопа и 1 комп? Veselu6ka, пакетната оферта на Нет1 наистина звучи много добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 4:13 pm 
любопитко

veselu6ka написа:
Мъжът ми каза, че е чул за нечовешки пакетни промоции на доставчика Нет1, които включват: ТВ; нет със скорост 45 Mbps; карта с намаление за гориво; карта за допълнително здравно осигуряване към частен МЦ. Всичко туй за 30 кинта :mouth shut up: Ако съм разбрала правилно, определено си струва парите, даже ми се виждат малко за всичките услуги

да, има я тази оферта, моя позната смени доставчика и сега се е ориентирала към нет1 и смята да се възползва точно от този пакет с тези допълнителни услуги, но не знам последно на кое ще се спрат, дали на това с горивото или с медицинската грижа, мъжа й иска първото тя второто.според мен и двете услуги се явяват изгодни и полезни, но те ще си решат кое повече би йм било полезно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 27, 2012 2:29 pm 

И аз видях тази оферта на Нет1. За съжаление е валидна само за нови абонати, а ние не сме нови. Доколкото разбрах промоцията е за 1 год. договор като получаваш освен ТВ и нет, карта за гориво с намаление и по избор рутер или медицинската грижа в частен медицински център. Има и опция за 2-годишен договор. Като първите 3 месеца са безплатни.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]