С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Подражава, значи расте

Децата обичат да подражават на големите и това им помага да растат, да...

С бебе на палатка - 10 съвета да се чувстваш свободен

Внимание: Статията съдържа съвети за това как бебето ви може да спи на земята,...

Как да възстановиш енергията си след раждане

Преминала си изпитанията на родилните болки и независимо по какъв начин си...

Безопасно лято

Сега е време за щури игри, безкрайни забавления и слънчеви приключения. Но и...

Последно посещение: Дата и час: Сря Юли 24, 2019 8:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 27, 2009 9:53 am 

Zdraveite!Iskam da popitam za6to slet kato bqh ka4ila snimka za konkursite sega ne q vijdam,a i ne mi dava da ka4a dryga.Kakvo stava ????????????????

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 27, 2009 11:11 am 
любопитко
Аватар

NELITA_87 написа:
Zdraveite!Iskam da popitam za6to slet kato bqh ka4ila snimka za konkursite sega ne q vijdam,a i ne mi dava da ka4a dryga.Kakvo stava ????????????????

Здравейте :)

Качените снимки са си тук :) Ето и линкове към тях :))

Усмихнат ден

http://alexx.moetodete.bg/gallery/?gall ... =60&u=4261

http://alexx.moetodete.bg/gallery/?gall ... =59&u=4261

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 27, 2009 1:21 pm 

Да тези са от днеска,които успях да кача.Предните които не ги виждам бяха други :roll: :roll: Затова питам какво е станало с тях

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 27, 2009 2:25 pm 
любопитко
Аватар

NELITA_87 написа:

Да тези са от днеска,които успях да кача.Предните които не ги виждам бяха други :roll: :roll: Затова питам какво е станало с тях

Здравейте отново :)

Бихте ли ми казали кога сте качили изчезналите снимки, тъй като от 23. 07 текат новите условия на двата конкурса и галериите с всички снимки, качени до тази дата вече не са активни. Моля ви да ни дадете по-пълна информация, за да видим какъв е проблемът и да ви уведомим :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:28 am 
Аватар

Здравейте моля да погледнете в дневника на Ади в осма страница съм въвела 21 думи и като влезна чрез опцията редакция всичко е както трябва да е !! А именно 21 думи с техните пояснения ,но проблема е че при разглеждането на дневника като гост или дори аз самата се вижда осем от думите два пъти въведени има повторение ! :(
Моля да погледнете и ако трябва аз да направя нещо за да се отстрани този проблем да ме информирате и аз ще го направя!
Ще се радвам на вашето съдействие ако аз по някакъв начин съм провокирала това повторение след като ме информирате ще знам за по натък да не допускам такава грешка! :italianflick:
Блахова

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 13, 2009 2:05 pm 
любопитко

sunnymam написа:
Здравейте моля да погледнете в дневника на Ади в осма страница съм въвела 21 думи и като влезна чрез опцията редакция всичко е както трябва да е !! А именно 21 думи с техните пояснения ,но проблема е че при разглеждането на дневника като гост или дори аз самата се вижда осем от думите два пъти въведени има повторение ! :(
Моля да погледнете и ако трябва аз да направя нещо за да се отстрани този проблем да ме информирате и аз ще го направя!
Ще се радвам на вашето съдействие ако аз по някакъв начин съм провокирала това повторение след като ме информирате ще знам за по натък да не допускам такава грешка! :italianflick:
Блахова

Здравейте,
Съжаляваме за възникналия проблем. Работим по отстраняването му. Ще ви информираме за резултата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 06, 2009 10:35 pm 
Аватар

здравейте имам проблем със създаването на детския дневник.имам активни албуми,но когато се опитвам да кача снимка нестава :( показват се заглавията на албумите в полето отстрани но не се отварят :? моля обяснете ми какво точно да направя :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 5:42 pm 
Аватар

Здравийте ! Отново имам проблем с качването на данни в дневника на Ади! :( Проблема е следният : Въведох нова беля със снимка на съответната страница от дневника и след нейното въвеждане при разглеждане на дневника липсват всички качени бели до преди , но като влезна с опцията редакция всичко си е там ??
Благодяря ви предварително! Ще чакам да ме уведомите при разрешаването на проблема!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 27, 2010 4:11 pm 
прохождащ
Аватар

И аз имам проблем със създаването на дневник.Искам да направя дневник и на дъщеря си но немога да и въведа вярната дата на раждане и изписване защото календара започва от 2000г и тя е родена през 1998г.Как може да стана въвеждането на правилните дати?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 11:32 am 

здравеите аз съм от два дни и изкам да си направя дневник но немога защото незнам как да си слойа снимка в галерията а и доколкото вижда май никаде не е написано. Моля някои да ми обясни как става ще му бада много благодарна :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 1:34 pm 
любопитко
Аватар

stasy321 написа:
здравеите аз съм от два дни и изкам да си направя дневник но немога защото незнам как да си слойа снимка в галерията а и доколкото вижда май никаде не е написано. Моля някои да ми обясни как става ще му бада много благодарна :)

Не можехте да качвате снимки, защото при създаване на профила си, не сте активирали галерията :) Ние коригирахме проблема :) Сега не би трябвало да имате проблем - а ето и стъпките:)

Влизате в профила -> Галерия (рубриката на сайта) -> добави албум - > Качи файл От там вече можете да изпозлвате снимките :) Ако срещнете други проблеми , пишете ни :)

Усмихнат и спокоен ден :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 4:10 pm 

много благодаря за помоща. сега ве4е и ние си имаме албум :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 11, 2011 4:02 pm 
Аватар

здравейте имам един въпрос-защо в отдела на сладури за месеца има все едни и същи деца от няколко месеца?
Няма ли най-накрая да сложите нови.Не,че имам нещо против,но съгласете се с мен всички деца са сладури и заслужават да бъдат там.А техните места са заети от много дълго време все с едни и същи.
Другият ми въпрос е - как ги избирате,по какъв критерии?
Благодаря!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 11, 2011 10:59 pm 
любопитко

magi87 написа:
здравейте имам един въпрос-защо в отдела на сладури за месеца има все едни и същи деца от няколко месеца?
Няма ли най-накрая да сложите нови.Не,че имам нещо против,но съгласете се с мен всички деца са сладури и заслужават да бъдат там.А техните места са заети от много дълго време все с едни и същи.
Другият ми въпрос е - как ги избирате,по какъв критерии?
Благодаря!

Благодаря ви! Оправено е. Избират се на случаен принцип, без критерии.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 2:57 pm 
прохождащ
Аватар

Всички деца са много сладки 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]