С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Новородено бебе - ритуали и суеверия

Вълненията около раждането току-що са приключили и започва еуфорията около...

Изменения на гръбначния стълб при децата

От изключително значение е как се грижим за правилната стойка на растящото...

Плетени детски шапки - 50 модела

Подбрахме за вас 50 модела плетени детски шапки за студените дни.

Най-добрата закуска за детето

Коя е най-добрата закуска за твоето дете? В следващите редове ще си поговорим...

Последно посещение: Дата и час: Пон Окт 14, 2019 1:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:42 pm 
любопитко

Здравейте zori1305,

ето тук можете да намерите 10-те финалистчета в конкурса:
http://www.moetodete.bg/spisanieto/p3_1568_0.html

С пожелание за хубав ден,

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:47 pm 

да всички дечица са прекрасни все е дно да кажете че всички хора са красиви това е смешно,как да се отнасяме с уважение след като вие не го правите,благодаря все пак че се осмелихте да ни отговорите,но съм сигурна че и други майки мислят като мен просто в Блъгария май още не всеки изказва мнението си гласно

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:49 pm 

До сега и аз си траех колко конкурси не ни избраха, нито един път не сложиха наша снимка на снимка на деня .Ате даже и ги повтарят снимка на деня колко пъти са слагали една и съща.А моята принцеска печели вече три пъти конкурси избраха я за модел в София!!!И по улиците постоянно ни спират ни казват, че не е хубава а красива!!!kukla, model,очарователна и мн други...Та мисълта ми е не могат да ме убедят че детето ми не е чаровна.НЕ ГИ Е СРАМ ИСКАМ НЯКОИ АДМИН ДА ПИШЕ ПО ТЕМАТА ДА НЕ СЕ КРИЯТ ТОЯ ПЪТ ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА СЕ СЖЪРЖА С КОЙТО ТРЯБВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:51 pm 

Да ами то няма какво друго да кажете .Аз ще се сжържа с някои от списание моето дете!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:59 pm 

ние също имаме 5 спечелени конкурса ама тук не става май така,но не вигдам смисъл да се ядосваме,не го приемай толкова навътре

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 3:38 pm 
Аватар

Момичета, да са ви живи и здрави децата, но в конкурсите винаги има доволни и недоволни. Поставете се на мястото на родителите на избраните дечица, защото в момента ги нападате тях индиректно с мненията си. Излишно е да се надъхвате така.

Преди месеци ето тук имаше отворена тема от гл. редакторка на списанието http://juliakondeva.moetodete.bg/blogpost_4876_0.html относно конкурса и всички потребителки можехме открито да споделим мнението си по темата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 3:44 pm 
любопитко

anjelika2007,
НЕ ГИ Е СРАМ ИСКАМ НЯКОИ АДМИН ДА ПИШЕ ПО ТЕМАТА ДА НЕ СЕ КРИЯТ ТОЯ ПЪТ ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА СЕ СЖЪРЖА С КОЙТО ТРЯБВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

моля ви, четете внимателно какво е написано - админовете в сайта не са в екипа на журито на този конкурс и не ви дължат никакво обяснение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 4:12 pm 

Да свързах се когото трябва ИЗЖИНЯВАМ СЕ НА АДМИНИТЕ!!!Но конкурсите са ви гола жода пак ще ви го кажа .А относно професионалистите които избирали децата са професионалисти колкото съм и аз!!!!!!!!Съжалявам но то е очевадно!!!!!!!!!До тук бяхме с вас и вашите измислени конкурси !!!Скоро вие хубажа корица няма да имате !!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 6:02 pm 
любопитко

Уважаеми мами - читателки и потребители на сп. "Моето дете" и сайта moetodete.bg,

На сайта moetodete.bg са качени 1556 снимки. Още над 350 снимки бяха получени по мейла и по пощата до редакцията на сп. "Моето дете". Сами разбирате, че от всички стотици кандидатствали деца, за съжаление не могат всички да бъдат избрани - финалистите са САМО 10. Изборът им е тежка задача за екипа, именно защото осъзнаваме, че ВИНАГИ ще има дечица и майки, които се чувстват, недоволни, недооценени и пренебрегнати. Но това не е така - благодарни сме на ВСИЧКИ за изпратените снимки - някои от вас може да не са останали доволни от крайния избор, но това не означава, че техните малки сладури не са чаровни, фотогенични и красиви.

Красотата обаче, сами знаете, е относително и субективно понятие. Това, което за вас е красиво, за друг може да не е и обратно. Така че не е коректно да изхождате от презумпцията, че щом вашето дететнце не се е класирало, ние не сме го оценили по достойнство или нещо е нагласено. И също така не е редно да се нахвърляте върху невинните малки създания с подобни обидни думи, само защото вашето детенце не е сред финалистите.

Екипът ни ( и на сайта, и на списанието) ВИНАГИ се е съобразявал с интересите на читателите и ВИНАГИ сме правили всичко възможно да бъдем максимално обективни! Но и ВИНАГИ , особено когато става дума за конкурс за корица - е имало недоволни. Ние очакваме и приемаме това. Но не приемаме начина, по който насочвате недоволството и гнева си към екипа, към организацията и най-вече - към децата. Според нас не е коректно да едно дете да бъде наречено "грозно". Освен това, администраторите на сайта нямат абсолютно никакви задължения да отговарят на подобни нападки за конкурс, който се организира редовно от сп. "Моето дете" и който предполага подобна вълна на недоволство. Всяка майка смята своето дете за най-красиво - и това, че вашето не се е наредило сред финалистите, не означава, че не е НАЙ-! Просто както казахме - от над 2000 деца трябва да бъдат избрани 10.

С цялото ни уважение moetodete.bg & сп. "Моето дете"

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 8:38 pm 

Първо аз не съм казала, че са грозни децата ,второ аз съм си права за себе си че детето ми е много по чаровно от повечето ви финалисти та да не съм сляпа нали виждам няма повече да се занимаваме с това списание бб

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: здравейте
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2018 2:55 pm 
прохождащ
Аватар

Много хубав беше този конкурс, защо вече го няма

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]