С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Йога за мама и бебчо

Тази забавна, нежна и одухотворена практика ще ти помогне да осъществиш...

Храната като лекарство по време на бременност

Понякога леките изменения в обичайното меню помагат на бъдещата майка да се...

Първият рожден ден на бебето

Не е нужно да събирате цялата рода до девето коляно и да вдигате малка сватба...

Ако искате момиче, хапвайте повече зеленчуци

Двойките, които искат да имат дъщеря, трябва да консумират повече плодове и...

Последно посещение: Дата и час: Пон Авг 26, 2019 6:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:22 pm 
Аватар

Маги хората да си говорят каквото искат.Понякога за 18 години се натрупва повече житейски опит,колкото човек не натрупва дори за 30.Пожелавам ти бебо да се роди живо и здраво,и да ти донесе неизмерима радост. :teddy: :baby:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 16, 2009 1:05 pm 
Аватар

Мили мами ,вчера бях при чичо доктор :roll: Направихме страхотни снимки ,за първи път го видях как се движи :chickendance: беше много хубаво изживяване ,скачаше като лудо :bounce: Доко каза ,че всичко за сега е ОК и назначи малко изследвания за аномалий и синдрома на Даун ,който ще направя другата седмица.Вече си имам и прекрасни снимки :shy: Каза ,че термина е от 1-ви до 4-ти април ама аз си знам ,че щ се пръкне март и затова ше продължавам да ви правя компания :nerd:

Магито ,въобще не слушай какво ти говорят! За да чакаш бебе значи си се почувствала готова и то е желано :D От друга страна ще бъдеш прекрасна млада майка и след време ще оцениш колко добре се е получило ,че си родила млада .Плюс това ще се възтановиш много по бързо и като станеш на 30-се ще се чувстваш супер с пораснало вече дете .Лелките в градината вероятно ще мислят че си му кака :white teeth: (в крага на шегата) Пожелавам ти всичко да е наред и редовно да споделяш с нас новата информация :calling you:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 23, 2009 5:41 pm 
Аватар

Мами , къде се изпокрихте :( Само аз драскам тука :shy:
Днеска бях при доко и направихме изследванията за ДАУН и аномалии и всичко е наред благодаря на господ :happy: Имам си още снимки ,видях го как хълца :grinning: Днеска каза доктора ,че 70% е момче :propeller: ,но ще видим по натам :lol: Айде,чакам и от вас инфо ,снимки ,радости :roll:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 01, 2009 8:05 am 
Аватар

а между друг0т0 да ви се п0хваля :) 0свен майка през март сестрата на приятеля ми разбрахме вчера че е в 7-мата г.с. :) А аз се чувствам много д0бре!!!Айде наздраве с едн0 прясн0 изтискан0 с0кче 0т п0рт0кал :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:56 pm 
Аватар

Здравейте!аз не съм мама,която ще ражда през март,но имам слабост за този месец.Дъщеря си родих през 1994г. на 8 март.Сега чакам второ детенце,но през май.Навсички вас пожелавам безпроблемна бременности много положителни емоции.Ще ви гостувам пак. :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 12:59 pm 
Аватар

magito написа:
а между друг0т0 да ви се п0хваля :) 0свен майка през март сестрата на приятеля ми разбрахме вчера че е в 7-мата г.с. :) А аз се чувствам много д0бре!!!Айде наздраве с едн0 прясн0 изтискан0 с0кче 0т п0рт0кал :)
Между другото можеш да кажеш на сестрата на приятеля си,че я очаквам в страничката на МАЙСКИ МАМЧЕТА2010

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 2:39 am 

Здравейте мами и бъдещи мами :) ние също чакаме нашата мацка през този месец.Казвам се Милена терминът ми е на 4 март.Лека бременност на всички

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2009 2:16 pm 
Аватар

ketii написа:
Здравейте,ние ще чакаме около 20 март.Но бебешока ще каже кога.Бьткото закъсня с 5 дни сега ще видим.

Здражей ketii и от мен, аз съм с термин - 21ви март...не съм сама...много ще се радвам да се запознаем...как си ти, как върви бременността, какво ще е бебчето?!? Ние чакаме момиченце :) :lol: Ще се радвам да пишеш :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 8:47 pm 
Аватар

гледам че като цяло в целия форум се пише много рядко...лоша работа...и моята дата е 20 :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 25, 2009 11:23 am 
Аватар

Магито...дааа има такова нещо, но все пак форумът е пожелание...а и явно всички наблягат на "бгмама". Много се радвам, че има още някой, който ще си има бебче около моя термин...ще се радвам да се запознаем... :lol:
Момиченце или момченце очаквате :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 25, 2009 8:21 pm 
Аватар

bobita25 ами миналия път не се завъртя и сега понеделник съм чак на профилактичен преглед и се надявам да ме гледа и да се види :) а вие???

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 25, 2009 10:24 pm 
Аватар

Магито, нищо....стискам палци да се види на следващия преглед, каквото и да е - да е живичко и здравичко...нашинкото е момиченце...даже вече й измислихме име :white teeth: :white teeth: видях,че си от Пловдив, мой много любим град, братовчедката ми е от там и те чакат бебче март месец :wink: какво съвпадение само ...пиши след прегледа задължително,, чакам с нетърпение новината...успех :nerd: :hippy: :hippy: :hippy: :hippy: :hippy:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: мартенче :)
МнениеПубликувано на: Съб Дек 12, 2009 1:52 pm 

Здравейте на всички !!! :D
Искаме и ние да се запишем тук :)
Чакаме първото си бебче края на март 2010 год :D
Желая спокойна и успешна бременност на всички бъдещи мами ! :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 26, 2009 2:14 pm 
прохождащ
Аватар

ах колко много мартенчета си имаме :D извинявам се за дългото отсъствие, но имах разни тревожки и не ми се занимаваше прекрасната бременска аудитория с тях. В крайна сметка всичко е наред и сега лежа и чакам послушно.. Казаха ми, че ми се била изгладила шийката на матката, та ако не си опичам главуната може да родя без време. С килата съм 15 плюс, но не знам защо съм оптимист за свалянето им после... ще видим:) Ходя на училището за бременни Ма-ма и страшно много се радвам... толкова много неща се забравят, въпреки, че веднъж вече си го преживял, пък и лекторката е един от най-компетентните хора, които съм срещала... Вие как сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 06, 2010 12:29 pm 
Аватар

здравете мами и аз съм за март :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 39 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]