С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Йога за мама и бебчо

Тази забавна, нежна и одухотворена практика ще ти помогне да осъществиш...

Храната като лекарство по време на бременност

Понякога леките изменения в обичайното меню помагат на бъдещата майка да се...

Първият рожден ден на бебето

Не е нужно да събирате цялата рода до девето коляно и да вдигате малка сватба...

Ако искате момиче, хапвайте повече зеленчуци

Двойките, които искат да имат дъщеря, трябва да консумират повече плодове и...

Последно посещение: Дата и час: Пон Авг 26, 2019 6:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 12, 2012 10:45 pm 
любопитко
Аватар

jumilka написа:
Да първо ми е и казаха че ще е момче.

бравооооо... и ние сме така... за кисилините-ами и аз ги получавам отвреме на време...аз съм на лекар на 19...на 4 де не съм но на 3 д да... мериха го но не ми казаха колко тежи... казаха че е с 4 дни по голямо и толкова... гледаха му органи сърчице и т.н. мериха му пулса... гледаха дали има 4 камери сърчицето и т.н. бебето мн рита дори баща му го усеща когато спим(той с гръб към мен) мн е приятно (за сега-не ми изкарва органите)... има време... исками се да мине този месец да вляза поне в 24 седмица за да мога да се успокоя малко...дано всичко е наред само това се моля... аз все още ходя на работа...другата седмица ще излизам в отпуска малко но мисля да си продължа...а вие???айде мамита лека...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2012 7:07 pm 
Аватар

Здравейте, мили мамички!Аз си работя и смятам,ако няма някакви проблеми да си карам до 20 март,тогава излизам в майчинство.Целувки.....

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2012 9:38 am 
фурия
Аватар

Охх как ви блазя ,че ходите на работа и на мен ми се ходи ,ама моя шеф не му се плаща заплата и я карам само на болнични,и направо умирам от скука по цял ден :( Иначе как сте ритат ли мъжленцата :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2012 11:35 pm 
Аватар

Привет!!!Ритосваме и то доста по често преди беше само вечер като си легна,а сега е започнало по всяко време от денонощието.Утре да пишете как е минал прегледа....

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 18, 2012 2:11 pm 
фурия
Аватар

Чакаме с нетърпение :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 18, 2012 4:36 pm 
любопитко
Аватар

и аз си работя...така май е по добре за мен... мн ми е скучно в къщи... моето си рита по всяко време... и аз мисля да си поработя до края (ако мога де) :) коремчето ми вече е доста голямо и надявам се да не ми натежи...а бебето само ме рита... радвам се и се усмихвам всеки път когато го усетя и повярвайте никой не може да ми развали настроението...аз съм на лекар утре и ще пиша...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 18, 2012 8:58 pm 
Аватар

Прегледа ми мина добре.Тежим 650гр. и сме седалищно.Вие как сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 19, 2012 9:33 am 
фурия
Аватар

Ехее браво на малкия юнак ,мен този път не ме гледаха и не знам колко сме пораснали,но щом вече видимо си личи като мърда значи не е малък :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 1:11 pm 
любопитко
Аватар

браво... и мен не ме гледаха с видеозон... следиха му пулса и е мн добре... 1 метър ми е корема а матката ми е голяма 20 см... малко над пъпа... това ми казаха... изследванията ми са добри... доктора ми каза да си спра магнерот-а но онзи ден отидох до магазина и ме позаболя корема малко и пак пих 1...а вие пиете ли магнезий и по колко??? аз принципно нямам болки и контракции ,но имах скъсяване на шийката (уж) и ми изписаха магнерот... но сега се чувствам ок...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 3:32 pm 
фурия
Аватар

Аз пия мултивитамини Мамавит се казват и си дават всички нужни вещества,и съм добре от както ги пия :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 6:22 pm 
Аватар

А аз не пия нищо,само първите 4 месеца бях зле и бях в болница заради повръщане,но от тогава да чукна на дърво нямам проблеми освен две бъбречни кризи който изкарах миналия месец ,но изследванията ми бяха добри и не се стигна до лекарства.Леко бременеене мамчета!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 24, 2012 4:36 pm 
любопитко
Аватар

даммммм... и аз нямам сега никакви проблеми но за всеки случай доктора ми изписа едни витамини "витамам" и "биозин мама"... а сега си пия и магнерот...абе сядам на масата с хапчета но поне се надявам всичко да е наред (да не е като предният път) и за сега всичко е наред... реко бременеене и на вас...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2012 9:35 am 
фурия
Аватар

Здравейте мамчета,днеска влизам в 7-ми месец :D ,а във Вторник съм на консултация ,ще видим колко е пораснал малкия мъж :)
Вие как сте,похвалете се нещо
Измислихте ли име на бебчовците вече,ние с моя мъж 1-во си мислехме или за Александър или Симеон,но сега сме се спрели на други две:Виктор или Венцислав ,и направо незнам,сигурно до последно ще го мислим :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 1:01 am 
фурия
Аватар

Здравейте майчета моят малък мъж вече тежи 630грама а аз съм качила 2кг. :D вие как сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 11:22 am 
любопитко
Аватар

аз за сега си мисля имена но ще ги запазя в тайна...дано никой не ни урочаса (малко съм суеверна) или на свекър ми или има 2 имена който ми харесват... ще се консултирам с таткото... аз на 14 съм на лекар... но като се тегля съм качила и аз 2-3 кг и съм я подкарала мн зле...отначало нищо не качвах а сега изведнъж за 2 мес -7 кг... направо ми се плаче...
но както и да е ще слабея после... ели абе не е ли малко за 27 седмица 630 грама... не че да те плаша но тук казват че трябва в 25 седмица която съм аз да е поне 600-700 грама а за 27 предполагам поне кг... абе важното е доктора да ти е казал че всичко е наред... аз нищо няма да купувам... ще си харесам нещата и когато се роди тати с малката ще отидат да купят всичко... е ще оставя и една вечер да си пийнат с приятели за наше здраве...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]