С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Пет Окт 18, 2019 12:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Бихте ли направили аборт ?
Не, не бих направила 69%  69%  [ 74 ]
Да, бих направила 31%  31%  [ 34 ]
Общо гласове : 108
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 24, 2009 3:03 pm 
фурия
Аватар

Толкова красив текст. Благодаря ти.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 11:25 am 
Аватар

Неодобрявам аборитите нямали да е по лесно да се сложи една спирала отколкото да направиш аборт.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: 1000% против аборт
МнениеПубликувано на: Пет Мар 13, 2009 1:01 pm 

Не може просто с лек замах да махнеш нещо толкова невинно и чисто като едно бебе, та нали за това всеки човек в крайна сметка живее, за да създаде семейство с любящи дечица. Тези жени,които мислят,че аборта е нещо хубаво просто трябва да се "кастрират". Това за мен е аморално!!! Твърдо против аборт!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 9:14 am 
прохождащ
Аватар

Бих направила...както сега ми предстоят генетичните тестове и ,ако не дай си боже се окаже,че има проблем с плода-то да.Ще направя.Точно това е цлета според мен на тези изследвания-ако се открие проблем то родителите да решат какво ще правят.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 11:31 am 

В такива ситуции и аз бих се замислила и преусмислила нещата. Права си, но аз имах предвид съвсем друго нещо като говоря за аборта по принцип като общо. Разбира се след като човек направи тези изследвания и се окаже че плода не е добре, то тогаа и аз бих се замислила!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 21, 2009 3:19 pm 
прохождащ
Аватар

Относно абортите при нежелана бременност мисля,че в този век на спирали,кондоми,противозачатъчни и какви ли още не медикменти за предпзване от такава допускането на забременяване си е жива немърливост или липса на всякаква елементарна култура в областта на безопасния секс или сексулната култура....въпреки,че няма 100% сигурност и в предпазните мерки.В крайна сметка всеки сам си решава,но аз като майка на дъщеря мисля,че ще си говорим много на тази тема,кто му дойде времето :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 4:37 pm 
прохождащ
Аватар

Аз тази сутрин направих аборт в 4-тия месец бях. Имам дете на 1 година и 4 месеца. Всички казвате че не бихте го направили но това е защото не ви се е наложило. Нито една не каза моята бременност беше нежелана но аз го родих. То така като не ти е дошло до главата е лесно "аз няма да го направя" а ако си самотна маика примерно само на 1 маичинство изнасилва те някои забременяваш...ще го оставите ли?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 11:20 pm 
фурия
Аватар

Много съжалявам, миличка. дано се възстановиш бързо и забарвиш неприятната случка.

Но лично аз винаги се старая да стоя наистина зад думите си и като кажа, че ще направя или не нещо, го мисля, а и преследвам нещата, които искам или прогонвам тези които не искам. Не вярвам в трудни и невъзможни неща, колкото и невероятно да звучи, може би и затова в живота ми няма такива.

Какво е виновно дете, за това което се е случило на майката например. Аз бих си гледала детето сама, в случая децата, без да разчитам на едното майчинство или на чужда помощ. Когато човек иска намира начин, когато не-намира причина.

И държа да подчертая, че това е моето лично мнение и отразява това, което съм аз и не желая да се налагам на никого. Това, което е правилно за мен едва ли е такова за някой друг и така трябва да бъде.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 14, 2009 10:13 pm 
фурия
Аватар

vesi988 написа:
Аз тази сутрин направих аборт в 4-тия месец бях. Имам дете на 1 година и 4 месеца. Всички казвате че не бихте го направили но това е защото не ви се е наложило. Нито една не каза моята бременност беше нежелана но аз го родих. То така като не ти е дошло до главата е лесно "аз няма да го направя" а ако си самотна маика примерно само на 1 маичинство изнасилва те някои забременяваш...ще го оставите ли?

Дано твоята ситуация е по-розова от тази, примерната, която описваш, че това си е жива трагедия.
Разбира се, че си права да решаваш какво ще се случва с тялото и живота ти. Подкрепям те напълно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 3:12 pm 
любопитко
Аватар

trinity написа:
Да,бих направила...но само при положение,че е застрашено здравословното или психичното състояние на детето.

в анкетат отговорих против но като прочетох ващшето мнение вече мисля като вас

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 7:09 am 
фурия
Аватар

simeonovi написа:
trinity написа:
Да,бих направила...но само при положение,че е застрашено здравословното или психичното състояние на детето.

Аз мисля, че в този случай е наложително по медицински причини, а не въпрос на избор.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 12:52 pm 
любопитко
Аватар

yasmin написа:
simeonovi написа:
trinity написа:

Аз мисля, че в този случай е наложително по медицински причини, а не въпрос на избор.

да така е но това е едихствената причина да направя аборт

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 10:35 pm 
любопитко
Аватар

Аз също винаги съм казвала,че никога няма да направя аборт и стана така,че направих 2 ,но спонтанни преди Дани.Наистина е много тежко и все още се питам какви ли бяха дечицата,които изгубих.Дори и сега очите ми се напълниха със сълзи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 12:10 am 

vili80 написа:
Аз също винаги съм казвала,че никога няма да направя аборт и стана така,че направих 2 ,но спонтанни преди Дани.Наистина е много тежко и все още се питам какви ли бяха дечицата,които изгубих.Дори и сега очите ми се напълниха със сълзи.

Не се измъчвай. Около 1 от всеки 3 бременности завършва със спонтанен аборт, повечето дори не ги забелязваме, защото стават преди да дойде следващият цикъл. Винаги има сериозна причина за това и плодът не е бил жизнеспособен - просто от него не е могло да израсте дете.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 2:12 pm 
прохождащ

никога не бих направила.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]