С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Чет Окт 17, 2019 7:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 14, 2009 10:36 am 

Поздравявам ви момичета за решенията,които взимате. Все пак, за да даваме любов и грижи на децата ни трябва да сме здрави, за да им се отдадем на пълно.Приятен ден и действайте и със следващата доза. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 15, 2009 1:14 am 
фурия
Аватар

Благодаря Ви! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 15, 2009 11:18 am 

Няма защо, винаги когато можем да помогнем.Надявам се, че ще споделите и след като ви сложат и последната доза.Приятен и слънчев ден

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 15, 2009 11:54 pm 
фурия
Аватар

denimira написа:
Няма защо, винаги когато можем да помогнем.Надявам се, че ще споделите и след като ви сложат и последната доза.Приятен и слънчев ден

О,да ще си кажа :D ,някак си се вълнувам,сериозна работа е. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 16, 2009 3:22 pm 

Сериозна и още как,Само че за съжаление много момичета и бъдещи майки не са много запознати, а все пак е за тяхно здраве и здравето на дечицата ни.Усмихнат ден :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 16, 2009 4:59 pm 
фурия
Аватар

Ето дойде ред и на третата последна ваксина.Вчера ходих и ми я сложиха.Радвам се,че приключих с това и съм доволна от себе си, разбира се и от мъжът ми,в крайна сметка той ми помогна да взема решението да се ваксинирам и той плаща :lol: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 17, 2009 12:54 pm 

Браво на теб и на мъжа ти за подкрепата. Сега вече трябва да си по - спокойна но не забравяй и годишните прегледи те са много важни също. Успех и за напред с важните решения. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:41 pm 
фурия
Аватар

denimira написа:
Браво на теб и на мъжа ти за подкрепата. Сега вече трябва да си по - спокойна но не забравяй и годишните прегледи те са много важни също. Успех и за напред с важните решения. :)

Много ти благодаря! :roseflower: Да ,няма да забравям прегледите,дори сега ще следва праглед при мамолог. :|

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:35 pm 
фурия
Аватар

През какво ли не минава човек през живота си.... Дай Боже оттук нататък всичко да е наред най- вече със здравето!!! Радвам се, Иленце, че тоя етап с ваксините завърши и сега очакваме само все по- хубави новинки!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:41 pm 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
През какво ли не минава човек през живота си.... Дай Боже оттук нататък всичко да е наред най- вече със здравето!!! Радвам се, Иленце, че тоя етап с ваксините завърши и сега очакваме само все по- хубави новинки!!!

Да Янче. :D А ако има хубави новинки с радост ще споделя. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 12:51 pm 

здравейте, видях една инициатива за безплатно ваксиниране на деца на 12 години срещу рак на шийката на матката. Какво мислите по въпроса? Бихте ли ваксинирали дъщеря си?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 3:49 pm 
фурия
Аватар

Привет :))
Една позната искаше да ваксинира дъщеря си, отидоха при позната лекарка за повече инфо, и лекарката им е казала "Аз на моята дъщеря няма да сложа... вие решете".... Аз засега няма да слагам :))))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 10:08 pm 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
Една позната искаше да ваксинира дъщеря си, отидоха при позната лекарка за повече инфо, и лекарката им е казала "Аз на моята дъщеря няма да сложа... вие решете".... Аз засега няма да слагам :))))

Еее,душко,защо така?!Една лекарка казала и решаваш ,заради нея ли? Аз пък си сложих,и никак не съжалявам,малко по-спокойна съм.Понеже ми е заложено генетично,ако мога така небрежно да се изкажа.Пък и казват тази ваксина давала 100% ефективност,срещу тези 4 щама на болестта.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 19, 2012 11:11 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
mamaqni написа:

Еее,душко,защо така?!Една лекарка казала и решаваш ,заради нея ли? Аз пък си сложих,и никак не съжалявам,малко по-спокойна съм.Понеже ми е заложено генетично,ако мога така небрежно да се изкажа.Пък и казват тази ваксина давала 100% ефективност,срещу тези 4 щама на болестта.

ооооо, слънцеееееееееее :love12: не знам- не съм чула много добри отзиви и затова засега няма да я слагам на момичетата :) Пък докато минат още няколко годинки- ще излезе нещо по- хубаво :))))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 20, 2012 10:55 pm 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
ilito82 написа:
mamaqni написа:

ооооо, слънцеееееееееее :love12: не знам- не съм чула много добри отзиви и затова засега няма да я слагам на момичетата :) Пък докато минат още няколко годинки- ще излезе нещо по- хубаво :))))

Те мисля,че трябва да са над 10 годишни....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]